0 Nákupný zoznam 0 Košík
HORNBACH Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava - Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 29. 9. 2023 o 5:22. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Plisé na strešné okná na prianie (vr. zaslania vzorky)-thumb-0
Plisé na strešné okná na prianie (vr. zaslania vzorky)-thumb-1
Plisé na strešné okná na prianie (vr. zaslania vzorky)-0
Obrázok 1 z 2
Soluna

Plisé na strešné okná na prianie (vr. zaslania vzorky)

od55,00 €*/ ks

Č. výrobku. 6573424
  • Základná farba: Požadovaná farba
Viac informácií o tovare
55,00 € *
Nechať si doručiť domov
  •  
  • Dodanie do cca 4 týždňov
Vyzdvihnutie v predajni Bratislava - Ružinov
  • Možno kúpiť online

Informácie o výrobku

  • EAN
    2007006466159

Dátové listy

Popis

Plisé na mieru pre strešné okná predstavuje riešenie protislnečnej ochrany pre individuálne požiadavky. Pokiaľ si svoje plisé nakonfigurujete sami, budete pripravení na akúkoľvek situáciu v interiéri. Či už ho použijete ako dekoratívny prvok, zladený farebne s interiérom, ako ochranu proti horúčave alebo pohľadom alebo ako zatemnenie pre pokojné noci.

Plisé na mieru je tak individuálne ako vy. Nakonfigurujte si svoje nové plisé presne podľa svojich predstáv: s presnými rozmermi, vo vašom obľúbenom farebnom odtieni a na daný účel použitia.

Aby ste sa mohli pri výbere látky bezpečne rozhodnúť, môžete si objednať v konfigurátore priamo vzorku látky a nechať si ju zaslať domov! Nemôžete si zvyknúť na plisé? Žiadny problém. HORNBACH ponúka alternatívne produkty protislnečnej ochrany, ktoré si môžete tiež prispôsobiť podľa svojich predstáv: Roleta na mieru, dvojitá roleta na mieru, žalúzie na mieru a lamelový záves na mieru!

Majte prosím na pamäti, že toto plisé je vyrobené podľa vášho osobného zadania, a kvôli tomu ho nie je možné vymeniť ani stornovať. Pre toto plisé zhotovené na mieru neplatí právo na zrušenie objednávky, ani právo HORNBACH na vrátenie tovaru.

Zákaznícke hodnotenia

Hodnotenia môžu byť napísané aj od zákazníkov, ktorí tovar preukázateľne nepoužili alebo nekúpili.

hore