0 Nákupný zoznam 0 Košík
HORNBACH Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava - Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 29. 9. 2023 o 5:46. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Rolety Deň & noc na mieru (vr. zaslanie vzorky)-thumb-0
Rolety Deň & noc na mieru (vr. zaslanie vzorky)-0
Obrázok 1 z 1
Soluna

Rolety Deň & noc na mieru (vr. zaslanie vzorky)

od60,00 €*/ ks

Č. výrobku. 6109617
  • Materiál: Polyester (PES)
Viac informácií o tovare
60,00 € *
Nechať si doručiť domov
  •  
  • Dodanie do cca 4 týždňov
Vyzdvihnutie v predajni Bratislava - Ružinov
  • Možno kúpiť online

Informácie o výrobku

  • EAN
    2007005829542

Dátové listy

Popis

S roletou deň & noc na mieru ochránite svoj interiér pred slnkom, pohľadmi zvedavcov – a to presne a úplne podľa vašich individuálnych požiadaviek. Roleta na mieru je taká individuálna ako vy. Nakonfigurujte si svoju novú roletu presne podľa svojich predstáv: s presnými rozmermi, vo vašom obľúbenom farebnom odtieni a na daný účel použitia s vami požadovanými vlastnosťami.

Upevňovací materiál nie je súčasťou dodávky. Materiál si objednajte rovno tiež, aby ste mohli vašu roletu namontovať. Aby ste sa mohli pri výbere látky bezpečne rozhodnúť, môžete si priamo v konfigurátore objednať vzorku látky! Nemôžete sa so svojou roletou na mieru ani napriek tomu skamarátiť? Žiadny problém. HORNBACH ponúka alternatívne produkty protislnečnej ochrany, ktoré si môžete tiež prispôsobiť podľa svojich predstáv: Plisé na mieru, dvojitá roleta na mieru, žalúzie na mieru a lamelový záves na mieru!

Majte prosím na pamäti, že táto roleta je vyrobená podľa vášho osobného zadania, a kvôli tomu ju nie je možné vymeniť ani stornovať. Pre túto roletu zhotovenú na mieru neplatí právo na zrušenie objednávky, ani právo HORNBACH na vrátenie tovaru.

Zákaznícke hodnotenia

Hodnotenia môžu byť napísané aj od zákazníkov, ktorí tovar preukázateľne nepoužili alebo nekúpili.

hore