0 Nákupný zoznam 0 Košík
HORNBACH Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava - Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 28. 9. 2023 o 6:27. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Máte vysoké nároky na náradie? Pracujte s modrým elektrickým náradím Bosch Professional

Máte vysoké nároky na náradie? Pracujte s modrým elektrickým náradím Bosch Professional

Radi by ste lepšie vybavenie? Modré elektrické náradie Bosch je vyrobené profesionálmi z praxe pre remeselníkov a priemyslové použitie. Tým spĺňa tie najvyššie nároky na výkon, presnosť a robustnosť pre dosiahnutie profesionálnych výsledkov pri práci.

Prečo modré elektrické náradie Bosch Professional splní vaše vysoké nároky?

  • Od elektrického náradia Bosch Professional očakávame to isté, čo od vás remeselníkov: rýchlu prácu, spoľahlivosť, kompetentnosť a maximálne využitie – presne vďaka tomu ste dobrí.
  • Vďaka úzkej spolupráci s profesionálmi z praxe pozná Bosch vysoké nároky na remeselnícke a priemyslové využitie a zohľadňuje tieto aspekty pri výrobe svojho náradia.
  • Testovanie v najnáročnejších podmienkach a extrémnych pracovných situáciách – iba také náradie, ktoré vydrží tento záťažový test, pre vás dosť dobré.
  • Modré elektrické náradie Bosch Professional predstavuje: špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, robustnosť a inováciu – jednoducho skutočný Bosch!
  • Aj to najtvrdšie náradie môže občas dostať ranu. Za týmto účelom je možné vo firme Bosch jednoducho online doobjednať vhodné náhradné diely. Alebo zverte váš nástroj do jednej zo spoľahlivých servisných pobočiek Bosch.

Modrý Bosch Professional

Produktová rada Bosch Professional

Objavte teraz rozsiahlu radu produktov Bosch Professional. Od akumulátorových skrutkovačov až po okružné píly, od vŕtacích kladív po uhlové brúsky - tu nájdete všetko, čo potrebujete.

K tomu sa hodí aj vysoko kvalitná meracia technika a robustné príslušenstvo. To znamená, že ste ideálne vybavení pre akékoľvek pracovné úlohy.

Modrý Bosch Professional

Prezrite si kompletný sortiment Bosch Professional v e-shope HORNBACH. Jednoducho kliknite sem - a ide sa na to!

Služby, ktoré remeselník potrebuje

Online predaj náhradných dielov

Bosch vám dodá presne, bezpečne a spoľahlivo originálne náhradné diely pre vaše náradie – od kotvy cez uhlíkovú kefku až po batérie a nabíjačky. Objednávku môžete previesť úplne pohodlne online. Alebo si vyberte vášho spoľahlivého obchodníka.
Prosím, majte na pamäti, že náhradné diely môže namontovať iba odborne vyškolený personál.

Online servisná služba

Aj to najlepšie náradie sa môže občas poškodiť. S online servisnou službou Bosch odovzdáte nástroj do tých správnych rúk. Opravu vykoná kvalifikovaný odborný personál, ktorý pre opravu používa výhradne originálne náhradné diely. Naviac k tomu bude vaše náradie podrobené bezpečnostnej kontrole a bude vám zaslané späť do troch až piatich dní opäť v perfektnom stave.

Plne funkčné náradie si môžete u tejto služby buď osobne vyzdvihnúť alebo vám ho zašleme poštou formou balíka. Prípadne môžete vaše náradie priniesť do jednej z našich predajní HORNBACH alebo využiť naše zákaznícke centrum.

Modrý Bosch Professional

Záruka? No samozrejme!

3 roky záruka na elektrické náradie

Platí pre všetky modré profesionálne elektrické nástroje a meracie prístroje Bosch. Výnimku tvorí vysokofrekvenčné náradie, priemyslové aku skrutkovače a pneumatické náradie, dodané príslušenstvo a tiež sady batérií a nabíjačky.

Pozor!

Pre získanie záruky v dĺžke 3 rokov, je nutná registrácia na www.bosch-pt.com/warranty do 4 týždňov od zakúpenia výrobku.

Modrý Bosch Professional

2 roky Bosch ProService na lithium-iontové prístroje vrátane batérií a nabíjačiek

Táto služba platí pre všetky modré lithium-iontové prístroje Bosch pre podnikateľské využitie, vr. batérií a nabíjačiek. Ak sa v období trvanie platnosti ProService objaví vzhľadom k vade materiálu či výrobnej vade alebo v dôsledku opotrebovania na registrovanom prístroji, batérii, či nabíjačke Bosch určitá závada, poskytne firma Bosch bezplatnú opravu tohto výrobku alebo ho vymení za bezchybný výrobok (prípadne za novší model). Vymenené prístroje, batérie alebo nabíjačky prechádzajú do vlastníctva firmy Bosch.

Modrý Bosch Professional

Program Bosch

Tu nájdete ďalšie informácie o podmienkach účasti na programe Bosch. (Odkaz mimo stránky HORNBACH, do nového okna.)

Témy, ktoré by vás mohli zaujímať

hore