Značka for_q - kvalita vo vašej záhrade

Každý, kto má rád prácu na záhrade alebo v lese vie, čo je dôležité. Áno, je to solídne a spoľahlivé vybavenie. Značka for_q sa pri vývoji produktov zameriava na tri hlavné oblasti:

 • Ergonómia - pre šetrnú a energeticky úspornú prácu v záhrade
 • Udržateľnosť - všetky drevené časti sú certifikované FSC.
 • Kvalita - prebiehajú priebežné kontroly nezávislými skúšobnými ústavmi, preto majú produkty for_q dlhodobé záruky.

Značka for_q

Produktová séria od for_q

Séria for_q zahŕňa záhradné náradie, záhradné stroje a produkty pre zavlažovanie záhrady, ktoré sa od iných značiek odlišuje vo veľa kvalitných funkciách. Presvedčte sa sami.

 • Značka for_q

  MODRÁ - zavlažovanie záhrady

  Modrá znamená rozsiahly sortiment pre zavlažovanie záhrady. Všetky zavlažovacie systémy for_q možno tiež kombinovať so zavlažovacími systémami ostatných značiek.

 • Značka for_q

  MODRÁ - inteligentné zavlažovanie

  Pod touto farbou a označením nájdete inteligentné zavlažovanie, ktoré šetrí vodné zdroje. Je automaticky riadené elektronickým systémom, senzorom pôdy a možno ho kombinovať s produktmi všetkých zavlažovacích značiek.

 • Značka for_q

  Zelená - rada Premium

  V tejto prémiovej sérií produktov nájdete správne záhradné náradie a stroje s veľmi dobrým pomerom cena / výkon.

 • Značka for_q

  Červená - rada Profi

  Červená znamená, že na spracovanie dreva a v záhradníctve môžete použiť profesionálne vybavenie.

z

Záhradné náradie for_q

V širokej ponuke sortimentu záhradníckych pomocníkov for_q nájdete ako záhradnícke rukavice a drobné náradie, tak aj rýle, lopaty alebo plotostrihy.

Záhradné náradie for_q má ergonomické plastové držadlá, takže vám dokonale sedia v ruke. Nízka hmotnosť vám uľahčí každú prácu na záhrade.

Systém for_q Multiclick vám ponúka rôzne úchyty, ktoré je možné kombinovať s nádstavcami, a to bez straty kvality a stability. A navyše ušetriť miesto pri skladovaní.

Profesionáli nenechávajú nič na náhodu

Profesionáli sa pri práci musia na náradie 100% spoľahnúť. S produktmi z radu for_q PROFI môžete aj hory prenášať.

Nástroje a náradie s držadlom zo sklenených vlákien sú obzvlášť odolné proti poveternostným vplyvom a nešmýkajú sa. D-rukoväť umožňuje optimálny prenos energie a bezpečné vedenie nástroja. Lopatky a rýľové vidlice sú extra pevne spojené s držadlom a sú vyrobené z uhlíkovej ocele.

Značka for_q

Spracovanie dreva pomocou for_q

Značka for_q vám ponúka širokú škálu ručného náradia a príslušenstva pre spracovanie dreva.

Myslíte, že rúbať drevo a šetriť pri tom sily aj svoj chrbát nie je možné? So sekerami for_q to funguje!

Sekery for_q Profi

Sekery for_q majú extrémne robustné držadlo zo sklenených vlákien a vyznačujú sa extrémnou životnosťou a nízkou hmotnosťou. Všetky majú certifikáciu KWF-Standard, ktorú udeľuje nemecká organizácia Kuratorium fur Waldarbeit und Forsttechnik.

So správnou sekerou a rukoväťou z jaseňa, hikorového dreva alebo sklenených vlákien pôjde spracovávať drevo ako po masle.

Drvič konárov for_q

S elektrickými drvičmi konárov for_q si uľahčíte prácu a ušetríte veľa zbytočného odpadu. Rezný valec rozdrví záhradný odpad naozaj spoľahlivo.

Aku náradie for_q

Akumulátorové záhradné stroje od spoločnosti for_q sú kľúčom k úspechu pre každého náročného majiteľa stredne veľkej záhrady. Jedna batéria vám stačí do kosačiek na trávu alebo reťazových píl.

Zariadenia sú všestranné a dajú sa ľahko a inteligentne kombinovať. Výhody akumulátorového náradia sú poznať na prvý pohľad. Produkty značky for_q sú okrem iného:

 • Prieteľské k životnému prostrediu,
 • ľahké,
 • kombinovateľné
 • a ľahko sa udržujú.

Aku opasok for_q

S aku opaskom značky for_q sa v záhrade stanete profesionálom a budete mať stále dosť energie. Na popruhu je pripevnený 1,5 metra dlhý kábel, ktorým poháňame nožnice na živý plot, nožnice na strihanie, reťazovú pílu, fúkare na lístie alebo kosačku na trávu. Hmotnosť prístrojov je smerovaná na ramená, ich ťažobu skoro necítite. Aku opasok vám v tom pravom slova zmysle uľahčí prácu.

Zavlažovanie záhrady

Už sa nemusíte báť odísť na letnú dovolenku alebo prosiť susedov o polievanie záhrady, keď ste preč. Takéto doby už pominuli. For_q má spoľahlivé riešenie zavlažovacieho systému záhrady.

 • Výrobky for_q možno kombinovať so záhradnými zavlažovacími systémami všetkých dodávateľov.
 • Znižuje spotrebu vody až o 70 %.
 • Záhradné hadice for_q sú vďaka technológii NTS a technológiou NTS plus pre hadice Profi obzvlášť odolné proti zlomeniu a skrúteniu.

Značka for_q
Produkty z fotografie dostupné v e-shope:
Zavlažovací počítač for_q
Senzor vlhkosti for_q bezdrôtový
Hadicový rozdeľovač
Záhradný zavlažovač for_q kruhový max. 10 m²
Hadica na vodu for_q Komfort 3/4
Sudové čerpadlo for_q FQ-RP 3.400

Zavlažovací počítač for_q

Zavlažovacie počítače sa priamo napájajú pomocou 3/4 závitu alebo adaptérom na kohútik. Môžu automaticky riadiť dobu zavlažovania, a to až 6x denne. Podľa potreby môžete riadiť jeden, dva alebo štyri rôzne výstupy. Možno k nim tiež pripojiť senzor dažďa alebo vlhkosti pôdy. Ušetríte tak nielen čas, ale hlavne veľa vody.

Záhradné hadice a systém hadicových spojok for_q

Hadice Comfort od for_q sú vybavené technológiou NTS. Sú odolné proti zlomu a krúteniu.

Hadice for_q Profi sú dokonca vybavené technológiou NTS-Plus. Extrémne podmienky, ako je silné slnečné svetlo, pre nich nie sú problém. Majú totiž veľmi vysokú odolnosť voči tlaku a expanzii.

for_q je váš spoľahlivý partner pre optimálne zavlažovanie záhrady!

Čerpadlá for_q

V základnej zostave záhradných pomocníkov by nemalo chýbať čerpadlo. Používa sa na zalievanie, zavlažovanie, na odčerpávanie pivníc alebo na zásobovanie domácnosti vodou. V ponuke značky for_q nájdete ponorné hlbinné a kalové čerpadlo, tlakové čerpadlo, veľmi praktické čerpadlo do suda alebo domácu vodáreň.