Bezpečnostná masívna oceľová petlica RG.118.CRN jednokĺbová s ochranou oka visiaceho zámku, čierna
Č. výrobku: 12319618
  • Druh výrobku: Petlica
  • Vyhotovenie: Petlica, Petlica na dvojitú bránu
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 10 ks okamžite k dispozícii
  • Železiarstvo, Ulička 12
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Petlica
  • Vyhotovenie
    Petlica, Petlica na dvojitú bránu
  • Farebný odtieň
    Čierna
  • Oblasť použitia
    Exteriér, Interiér, Vlhké prostredie
  • Šírka
    56 mm
  • Dĺžka
    118 mm
  • EAN
Popis
Preskočiť oblasť
Bezpečnostná masívna jednokĺbová oceľová petlica RG.118.CRN s ochranou oka visacího zámku
• Hrúbka petlica 2 mm, oko 3 mm. Dĺžka 118 mm