Bezpečnostné hliníkové kovanie R.111.ZA.90.F9.TB3
Č. výrobku: 10675432
  • Vyhotovenie: Bezpečnostné kovanie
  • Variant: Kľučka/Kľučka
  • Farebný odtieň: Sivá
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 5 ks okamžite k dispozícii
  • Železiarstvo, Ulička 12
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Kovanie
  • Vyhotovenie
    Bezpečnostné kovanie
  • Variant
    Kľučka/Kľučka
  • Oblasť použitia
    Exteriér
  • Vhodné pre
  • Materiál
    Hliník
  • Farebný odtieň
    Sivá
  • Povrch/povrchová úprava
    Kefovaný, F9 eloxovaný (odtieň ocele / vzhľad nehrdzavejúcej ocele)
  • Výška štítu / rozety cca
    247 mm
  • Šírka štítu / rozety cca
    50 mm
  • Vhodné pre hrúbku dverí od - do
    40 mm - 55 mm
  • Súčasťou balenia
  • EAN
Dátové listy
Popis
Preskočiť oblasť
Certifikát NBÚ typ 2 SS4=2.
Masívne hliníkové bezpečnostné kovanie v povrchovej úprave ELOX alebo RAL.
Pre správnu funkciu kovania je potrebné, aby cylindrická vložka presahovala vonkajší okraj dverí o 10–16 mm.
ZA – s variabilným prekrytím vložky rozetú.
Hmotnosť netto:
R.111.ZA.TB3 - 0,97 kg
Povrch:
F9 - imitácia nerezu
Dodávané pre rozstupy a hrúbky dverí, rozstup 90 mm, hrúbka dverí 40–55 mm.