Bezpečnostné kovanie R.104.PZ.92.F9.TB3 madlo/kľučka bez prekrytia vložky, masívne, hliníkové
Č. výrobku: 12319374
  • Povrch/povrchová úprava
    Kefovaný, F9 eloxovaný (odtieň ocele / vzhľad nehrdzavejúcej ocele)
· 3 ks spojovacích skrutiek.
· Cylindrická vložka na vonkajšej strane dverí, musí vyčnievať o 14-18 mm tak, aby z kovania vyčnievala max. o 3 mm (z bezpečnostných dôvodov).
Povrch:
· F9 - imitácia nerezu
Dodávané pre rozstupy a hrúbky dverí:
Rozstup Hrúbka dverí
72 mm 40–55 mm
90 mm 40–55 mm
92 mm 66–80 mm