Č. výrobku: 12319316
  • Vyhotovenie: Bezpečnostné kovanie
  • Variant: Kľučka/Guľa
  • Farebný odtieň: Sivá
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 3 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
  • Objednáme pre vás – vo vašej predajni.
  • Dodanie do cca 6 prac. dní
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Dverové kovania
  • Vyhotovenie
    Bezpečnostné kovanie
  • perforácia
    RZ, PZ
  • Variant
    Kľučka/Guľa
  • Oblasť použitia
    Exteriér
  • Vhodné pre
  • Materiál
    Hliník
  • Farebný odtieň
    Sivá
  • Povrch/povrchová úprava
    Kefovaný, F1 eloxovaný (hliník natur / strieborná farba)
  • EAN
Popis
Preskočiť oblasť
· Certifikované v bezpečnostnej triede RC3 podľa ČSN EN 1627.
· Certifikát NBÚ typ 2 SS4=2.
· 3 ks spojovacích skrutiek.
Hmotnosť netto:
· R.104.ZA.TB3 – 0,89 kg
Povrch:
· F1 - strieborný elox
Dodávané pre rozstupy a hrúbky dverí:
Rozstup Hrúbka dverí
72 mm 40–55 mm
90 mm 40–55 mm
92 mm 66–80 mm