Č. výrobku: 12319368
  • Povrch/povrchová úprava
    Kefovaný, F1 eloxovaný (hliník natur / strieborná farba)
Povrch:
· F1 - strieborný elox
Dodávané pre rozstupy a hrúbky dverí:
Rozstup Hrúbka dverí
72 mm 40–55 mm
90 mm 40–55 mm
92 mm 66–80 mm