Č. výrobku: 12319372
  • Vyhotovenie: Bezpečnostné kovanie
  • Variant: Kľučka/Guľa
  • Farebný odtieň: Bronzová
  • Farebný odtieň
    Bronzová
  • Povrch/povrchová úprava
    Kefovaný, F4 eloxovaný (bronzová farba)
Povrch:
· F4 - bronzový elox
Dodávané pre rozstupy a hrúbky dverí:
Rozstup Hrúbka dverí
72 mm 40–55 mm
90 mm 40–55 mm
92 mm 66–80 mm