Č. výrobku: 12320272
  • Povrch/povrchová úprava
    Kefovaný, F9 eloxovaný (odtieň ocele / vzhľad nehrdzavejúcej ocele)
Povrch:
· F9 - imitácia nerezu
Dodávané pre rozstupy a hrúbky dverí:
Rozstup Hrúbka dverí
72 mm 40–55 mm
90 mm 40–55 mm
92 mm 66–80 mm