Bezpečnostné kovanie R.114.PZ.92.F4.TB3 kľučka/kľučka bez prekrytia vložky, masívne, hliníkové
Č. výrobku: 12319371
  • Vyhotovenie: Bezpečnostné kovanie
  • Variant: Kľučka/Kľučka
  • Farebný odtieň: Bronzová
  • Farebný odtieň
    Bronzová
  • Povrch/povrchová úprava
    Kefovaný, F4 eloxovaný (bronzová farba)
· 3 ks spojovacích skrutiek.
· Cylindrická vložka na vonkajšej strane dverí, musí vyčnievať o 14-18 mm tak, aby z kovania vyčnievala max. o 3 mm (z bezpečnostných dôvodov).
Povrch:
· F4 - bronzový elox
Dodávané pre rozstupy a hrúbky dverí:
Rozstup Hrúbka dverí
72 mm 40–55 mm
90 mm 40–55 mm
92 mm 66–80 mm