Dvojrámček ABB 3901A-B20 S2 Tango sivý
- Druh výrobku: Rám
- Číslo artikla výrobcu: 3901A-B20 S2
- Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
- 6 ks okamžite k dispozícii
- SériaABB Tango
- Šírka152 mm
- Výška81 mm
- Hĺbka12 mm
- Oblasť použitiaInteriér
- EAN8592624088660, 8595017207266
Popis
Kľúčové vlastnosti:
• Moderný dizajn - Rámeček v šedej farbe dodáva priestoru sofistikovaný vzhľad.
• Nástenná inštalácia - Jednoduchá montáž na stenu pre maximálne pohodlie.
• Druh ochrany IP 20 - Vhodný na použitie v interiéri, chráni pred prachom a dotykom.
• Kompatibilita so sériou ABB Tango - Ideálny na kombináciu s ďalšími produktmi tejto série.
Dvojrámeček ABB 3901A-B20 S2 Tango šedý je vyrobený s dôrazom na kvalitu a funkčnosť. Jeho rozmery (výška 81 mm, šírka 152 mm, hĺbka 12 mm) zaisťujú, že sa ľahko zmestí do štandardných inštalačných otvorov. Tento výrobok je súčasťou renomovanej série ABB Tango, ktorá je známa svojím moderným dizajnom a vysokou kvalitou.