Dvojzásuvka ABB 5513A-C02357H Tango hnedá
- Druh výrobku: Zásuvka
- Číslo artikla výrobcu: 5513A-C02357H
- Druh montáže: Podomietkové
- Dodanie do cca 3 prac. dní
- Objednáme pre vás – vo vašej predajni.
- Dodanie do cca 6 prac. dní
Informácie o výrobku
- Druh výrobkuZásuvka
- VariantDvojitá zásuvka
- SériaABB Tango
- Šírka81 mm
- Výška105 mm
- Hĺbka42 mm
- Druh montážePodomietkové
- Druh ochranyIP 20
- Oblasť použitiaInteriér
- EAN8592624042679
Popis
Kľúčové vlastnosti:
• Podomítková montáž pre elegantný vzhľad
• IP 20 zaisťuje ochranu pred prachom
• Moderný dizajn série ABB Tango
• Hnedá farba pre jednoduché zladenie s interiérom
Tango zásuvka je súčasťou renomovanej série ABB, ktorá je známa svojou kvalitou a spoľahlivosťou. Táto zásuvka je určená na interiérové použitie a je ideálna na umiestnenie v obývacích izbách, spálňach alebo kanceláriách. Jej rozmery (výška 105 mm, šírka 81 mm, hĺbka 42 mm) ju robia praktickou a ľahko použitelnou v rôznych typoch priestorov.
Technická špecifikácia:
• Dĺžka: -
• Výška: 105 mm
• Šírka: 81 mm
• Hĺbka: 42 mm