Istič Kanlux KMB6-B10/1 1P, B, 10 A, 6 kA
Č. výrobku: 5932628
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 49 ks okamžite k dispozícii
  • Elektro, Ulička 6
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Vyhotovenie
    Bezpečnostný vstávaný automat
  • Oblasť použitia
    Interiér
  • Použitie
    Zabezpečenie, Ochrana
  • Charakteristika spustenia
    B
  • Menovitý prúd
    10 A
  • Menovité napätie
    230 V - 400 V
  • Typ napätia
    AC
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Druh ochrany
    IP 20
  • Druh montáže
    Zabudovanie rozvádzača
  • Šírka
    17,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hĺbka
    76 mm
  • Počet
    1 Kus
  • Menovitá spínacia schopnosť podľa EN 60898
    6 kA
  • Číslo artikla výrobcu
    23141
  • Farebný odtieň
    Sivá
  • EAN
Dátové listy
Popis
Preskočiť oblasť
Zabezpečte si bezpečnosť vašich elektrických obvodov s ističom Kanlux KMB6-B10/1. Tento vysoko kvalitný istič je navrhnutý tak, aby poskytoval spoľahlivú ochranu a spĺňal všetky potrebné normy. S menovitým prúdom 10 A a menovitým skratovým prúdom 6 kA je ideálnou voľbou na ochranu vašich elektrických inštalácií.
Kľúčové vlastnosti:
• Menovitý skratový prúd: 6 kA
• Menovitý prúd: 10 A
• Trieda energetických obmedzení: 3
• Druh montáže: Vstavané do rozvádzača na DIN lištu
Technická špecifikácia:
• Menovité izolačné napätie: 500 V
• Rozsah priemerov používaných vodičov: 1÷25 mm²
• Rozsah okolitých teplôt: 5÷40 °C
• Druh ochrany: IP 20
Istič Kanlux KMB6-B10/1 je navrhnutý na použitie v rôznych typoch priestorov, vrátane domácností a kancelárií, kde je potrebné zabezpečiť ochranu elektrických obvodov. Jeho kompaktné rozmery (výška 82 mm, šírka 17,5 mm, hĺbka 76 mm) umožňujú jednoduchú inštaláciu do štandardných rozvádzačov.