Istič Kanlux KMB6-B10/3 3P, B, 10 A, 6 kA
Č. výrobku: 5932645
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 7 ks okamžite k dispozícii
  • Elektro, Ulička 6
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Vyhotovenie
    Bezpečnostný vstávaný automat
  • Oblasť použitia
    Interiér
  • Použitie
    Zabezpečenie, Ochrana
  • Charakteristika spustenia
    B
  • Menovitý prúd
    10 A
  • Menovité napätie
    230 V - 400 V
  • Typ napätia
    AC
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Počet pólov
    3 póly
  • Druh ochrany
    IP 20
  • Druh montáže
    Zabudovanie rozvádzača
  • Šírka
    52,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hĺbka
    76 mm
  • Počet
    1 Kus
  • Menovitá spínacia schopnosť podľa EN 60898
    6 kA
  • Číslo artikla výrobcu
    23164
  • Farebný odtieň
    Sivá
  • EAN
Dátové listy
Popis
Preskočiť oblasť
Istič Kanlux KMB6-B10/3 3P, B, 10 A, 6 kA je spoľahlivým riešením pre elektrickú ochranu vo vašej rozvodnej skrini. Tento istič je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu bezpečnosť a efektivitu pri ochrane elektrických obvodov. S jeho pomocou môžete zabezpečiť, že vaše elektrické inštalácie budú chránené pred preťažením a skratmi.
Kľúčové vlastnosti:
• Menovitý prúd: 10 A
• Menovitá vypínacia schopnosť: 6 kA
• Trieda energetických obmedzení: 3
• Počet pólov: 3pólový
Technická špecifikácia:
• Menovité izolačné napätie: 500 V
• Rozsah priemerov používaných vodičov: 1÷25 mm²
• Prevádzkové napätie: 230-400 V
• Rozsah okolitých teplôt: 5÷40 °C
S týmto ističom získate nielen ochranu, ale aj pokoj na duši, že vaše elektrické inštalácie sú v bezpečí. Jeho kompaktné rozmery (výška: 82 mm, šírka: 52.5 mm, hĺbka: 76 mm) a dizajn zabezpečujú, že sa ľahko zmestí do akejkoľvek rozvodnej skrine.