Istič Kanlux KMB6-B16/1 1P, B, 16 A, 6 kA
Č. výrobku: 5932627
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 128 ks okamžite k dispozícii
  • Menovitý prúd
    16 A
  • Menovité napätie
    230 V - 400 V
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Šírka
    17,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hĺbka
    76 mm
  • Číslo artikla výrobcu
    23140
Preskočiť oblasť
Istič Kanlux KMB6-B16/1 1P, B, 16 A, 6 kA je spoľahlivým riešením pre ochranu elektrických obvodov vo vašej domácnosti alebo firme. Tento bezpečnostný istič od renomovanej značky Kanlux je navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálnu ochranu a bezpečnosť pri používaní elektrických zariadení.
Kľúčové vlastnosti:
Menovitý skratový prúd: 6 kA
Menovitý prúd: 16 A
Počet pólov: 1
Druh montáže: Vstavba do rozvádzača na DIN lištu
Technická špecifikácia:
Menovité izolačné napätie: 500 V
Rozsah okolitých teplôt: 5÷40 °C
Druh ochrany: IP 20
Frekvencia: 50.0 Hz
Istič je vyrobený podľa normy PN-EN 60898-1, čo zaručuje jeho kvalitu a bezpečnosť. S hĺbkou 76 mm, šírkou 17,5 mm a výškou 82 mm sa ľahko zmestí do štandardných rozvádzačov. Jeho inštalácia je jednoduchá a rýchla, čo ocenia ako profesionálni elektrikári, tak aj domáci kutilovia.