Istič Kanlux KMB6-B16/3 3P, B, 16 A, 6 kA
Č. výrobku: 5932636
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 25 ks okamžite k dispozícii
  • Menovitý prúd
    16 A
  • Menovité napätie
    230 V - 400 V
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Počet pólov
    3 póly
  • Šírka
    52,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hĺbka
    76 mm
  • Číslo artikla výrobcu
    23149
Preskočiť oblasť
Istič Kanlux KMB6-B16/3 je spoľahlivým riešením pre ochranu vašej elektrickej inštalácie. Tento 3-pólový istič s menovitým prúdom 16 A a menovitou vypínacou schopnosťou 6 kA je ideálnou voľbou pre zabezpečenie a ochranu elektrických obvodov. Značka Kanlux, známa svojou kvalitou a inováciami, zaručuje, že tento výrobok spĺňa vysoké štandardy bezpečnosti a spoľahlivosti.
Kľúčové vlastnosti:
Menovitý skratový prúd: 6 kA
Menovité napätie: 230-400 V
Počet pólov: 3-pólové
Druh montáže: Vstavba do rozvádzača na DIN lištu
Technická špecifikácia:
Menovitý prúd: 16 A
Norm PN-EN: 60898-1
Rozsah priemerov používaných vodičov: 1÷25 mm²
Rozsah okolitých teplôt: 5÷40 °C
Istič Kanlux KMB6-B16/3 je navrhnutý na použitie v bežných elektrických inštaláciách a je vhodný na montáž do rozvádzačov. Jeho konštrukcia zabezpečuje vysokú úroveň ochrany s krytím IP 20, čo znamená, že je chránený proti pevným predmetom väčším ako 12,5 mm, ale nie je odolný voči vode.
Vďaka svojej kompaktné veľkosti (výška 82 mm, šírka 52,5 mm, hĺbka 76 mm) sa ľahko inštaluje a šetrí miesto v rozvádzači. Istič je určený pre frekvenciu 50 Hz a je ideálny pre široké spektrum aplikácií, kde je vyžadovaná spoľahlivá ochrana elektrických obvodov.