Istič Kanlux KMB6-B20/1 1P, B, 20 A, 6 kA
Č. výrobku: 5932629
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 10 ks okamžite k dispozícii
  • Menovitý prúd
    20 A
  • Menovité napätie
    230 V - 400 V
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Počet pólov
    1 pól
  • Šírka
    17,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hĺbka
    76 mm
  • Číslo artikla výrobcu
    23142
Preskočiť oblasť
Istič Kanlux KMB6-B20/1 je ideálnym riešením pre ochranu elektrických obvodov. Tento bezpečnostný istič je navrhnutý tak, aby spĺňal najvyššie štandardy kvality a spoľahlivosti. S menovitým prúdom 20 A a menovitým skratovým prúdom 6 kA poskytuje účinnú ochranu proti preťaženiu a skratom.
Kľúčové vlastnosti:
• Menovitý skratový prúd: 6 kA
• Menovité napätie: 230-400 V
• Počet pólov: 1pólový
• Trieda energetických obmedzení: 3
Tento istič je určený na zabudovanie do rozvádzača na DIN lištu a je vhodný na použitie v rôznych typoch priestorov. Jeho konštrukcia zabezpečuje vysokú úroveň ochrany s krytím IP 20, čo znamená, že je chránený proti pevným predmetom väčším ako 12,5 mm.
Technická špecifikácia:
• Druh výrobku: Istič
• Druh montáže: Zabudovanie do rozvádzača na DIN lištu
• Rozsah priemerov používaných vodičov: 1÷25 mm²
• Rozsah okolitých teplôt: 5÷40 °C
Istič Kanlux KMB6-B20/1 je vyrobený podľa normy PN-EN 60898-1, čo zaručuje jeho kvalitu a bezpečnosť. S frekvenciou 50 Hz a prevádzkovým napätím AC je ideálny pre široké spektrum aplikácií.