Istič Kanlux KMB6-B20/3 3P, B, 20 A, 6 kA
Č. výrobku: 5932639
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 9 ks okamžite k dispozícii
  • Menovitý prúd
    20 A
  • Menovité napätie
    230 V - 400 V
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Počet pólov
    3 póly
  • Šírka
    52,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hĺbka
    76 mm
  • Číslo artikla výrobcu
    23152
Preskočiť oblasť
Istič Kanlux KMB6-B20/3 3P, B, 20 A, 6 kA je spoľahlivý elektrický istič, ktorý poskytuje efektívnu ochranu obvodov v rôznych aplikáciách. Tento produkt od renomovanej značky Kanlux je navrhnutý tak, aby spĺňal vysoké štandardy kvality a bezpečnosti, čo z neho robí ideálnu voľbu pre inštalácie v domácnostiach aj komerčných priestoroch.
Kľúčové vlastnosti:
Menovitý skratový prúd: 6 kA
Menovitý prúd: 20 A
Počet pólov: 3pólový
Druh montáže: Vstavba do rozvádzača na DIN lištu
Technická špecifikácia:
Menovité napätie: 230-400 V
Rozsah priemerov používaných vodičov: 1÷25 mm²
Rozsah okolitých teplôt: 5÷40 °C
Druh ochrany: IP 20
Istič Kanlux KMB6-B20/3 je ideálny na zabezpečenie elektrických obvodov a ochranu pred preťažením a skratmi. Jeho konštrukcia zaisťuje vysokú spoľahlivosť a dlhú životnosť. S vstavnou hĺbkou 76 mm a šírkou 52,5 mm sa ľahko inštaluje do štandardných rozvádzačov.
Tento istič je navrhnutý pre prevádzkové napätie s frekvenciou 50 Hz a spĺňa normu PN-EN 60898-1, čo potvrdzuje jeho kvalitu a bezpečnosť. Značka Kanlux je známa svojimi inovatívnymi riešeniami v oblasti elektroinštalácie a osvetlenia, čo zaručuje, že si zákazníci vyberajú produkty, ktoré sú nielen funkčné, ale aj bezpečné.