Istič Kanlux KMB6-B25/1 1P, B, 25 A, 6 kA
Č. výrobku: 5932634
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 7 ks okamžite k dispozícii
  • Menovitý prúd
    25 A
  • Menovité napätie
    230 V - 400 V
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Počet pólov
    1 pól
  • Šírka
    17,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hĺbka
    76 mm
  • Číslo artikla výrobcu
    23147
Preskočiť oblasť
Istič Kanlux KMB6-B25/1 je ideálnym riešením pre ochranu elektrických inštalácií. Tento kvalitný istič od renomovanej značky Kanlux ponúka spoľahlivú ochranu a vysokú výkonnosť, čo z neho robí nevyhnutnú súčasť každého rozvádzača. S menovitým prúdom 25 A a menovitou vypínacou schopnosťou 6 kA je tento istič navrhnutý tak, aby splnil požiadavky moderných elektrických systémov.
Kľúčové vlastnosti:
Menovitý prúd: 25 A
Menovitá vypínacia schopnosť: 6 kA
Druh montáže: Vstavba do rozvádzača na DIN lištu
Druh ochrany: IP 20
Technická špecifikácia:
Norma: PN-EN 60898-1
Menovité izolačné napätie: 500 V
Rozsah priemerov používaných vodičov: 1÷25 mm²
Rozsah okolitých teplôt: 5÷40 °C