Istič Kanlux KMB6-B25/3 3P, B, 25 A, 6 kA
Č. výrobku: 5932640
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 9 ks okamžite k dispozícii
  • Menovitý prúd
    25 A
  • Menovité napätie
    230 V - 400 V
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Počet pólov
    3 póly
  • Šírka
    52,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hĺbka
    76 mm
  • Číslo artikla výrobcu
    23153
Preskočiť oblasť
Istič Kanlux KMB6-B25/3 je spoľahlivý a efektívny 3-pólový istič, ktorý poskytuje bezpečnosť a ochranu pre vaše elektrické inštalácie. Tento výrobok je ideálny na použitie v rozvádzačoch a je navrhnutý tak, aby spĺňal vysoké štandardy kvality a výkonu. S menovitým prúdom 25 A a menovitým skratovým prúdom 6 kA je istič Kanlux KMB6-B25/3 skvelou voľbou pre ochranu vašich elektrických obvodov.
Kľúčové vlastnosti:
Menovitý skratový prúd: 6 kA
Menovité napätie: 230-400 V
Druh ochrany: IP 20 (ochrana proti pevným predmetom väčším ako 12,5 mm)
Počet pólov: 3-pólové
Technická špecifikácia:
Menovitý prúd: 25 A
Rozsah okolitých teplôt: 5÷40 °C
Frekvencia: 50.0 Hz
Norma: PN-EN 60898-1
Istič Kanlux KMB6-B25/3 je navrhnutý na zabudovanie do rozvádzača na DIN lištu, čo uľahčuje jeho inštaláciu a zabezpečuje efektívne využitie priestoru. Jeho kompaktné rozmery (výška 82 mm, šírka 52,5 mm, hĺbka 76 mm) umožňujú jednoduché umiestnenie v rôznych typoch rozvádzačov.