Istič Kanlux KMB6-B32/3 3P, B, 32 A, 6 kA
Č. výrobku: 5932643
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 10 ks okamžite k dispozícii
  • Menovitý prúd
    32 A
  • Menovité napätie
    230 V - 400 V
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Počet pólov
    3 póly
  • Šírka
    52,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hĺbka
    76 mm
  • Číslo artikla výrobcu
    23159
Preskočiť oblasť
Istič Kanlux KMB6-B32/3 3P, B, 32 A, 6 kA je spoľahlivý a vysoko kvalitný produkt, ktorý zabezpečuje ochranu elektrických obvodov. Tento istič je ideálnou voľbou pre inštalácie, kde je kladený dôraz na bezpečnosť a efektivitu. S jeho pomocou môžete ľahko chrániť vaše elektrické zariadenia pred preťažením a skratmi.
Kľúčové vlastnosti:
Menovitá vypínacia schopnosť: 6 kA
Menovitý prúd: 32 A
Počet pólov: 3pólový
Druh montáže: Vstavba do rozvádzača na DIN lištu
Technická špecifikácia:
Menovité napätie: 230-400 V
Frekvencia: 50.0 Hz
Druh ochrany: IP 20
Rozsah priemerov používaných vodičov: 1÷25 mm²
Istič Kanlux KMB6-B32/3 je navrhnutý na vstavbu do rozvádzača a jeho kompaktné rozmery (výška 82 mm, šírka 52.5 mm, hĺbka 76 mm) uľahčujú inštaláciu. Tento istič je vhodný na použitie v rôznych priestoroch a jeho trieda energetických obmedzení je 3, čo zabezpečuje efektívny chod.