Istič Kanlux KMB6-C10/1 1P, C, 10 A, 6 kA
Č. výrobku: 5932632
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 14 ks okamžite k dispozícii
  • Elektro, Ulička 6
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Vyhotovenie
    Bezpečnostný vstávaný automat
  • Oblasť použitia
    Interiér
  • Použitie
    Zabezpečenie, Ochrana
  • Charakteristika spustenia
    C
  • Menovitý prúd
    10 A
  • Menovité napätie
    230 V - 400 V
  • Typ napätia
    AC
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Počet pólov
    1 pól
  • Druh ochrany
    IP 20
  • Druh montáže
    Zabudovanie rozvádzača
  • Šírka
    17,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hĺbka
    76 mm
  • Počet
    1 Kus
  • Menovitá spínacia schopnosť podľa EN 60898
    6 kA
  • Číslo artikla výrobcu
    23145
  • Farebný odtieň
    Sivá
  • EAN
Dátové listy
Popis
Preskočiť oblasť
Istič Kanlux KMB6-C10/1 1P, C, 10 A, 6 kA je spoľahlivým riešením pre ochranu elektrických inštalácií. Tento bezpečnostný istič je navrhnutý tak, aby chránil obvody pred skratmi a preťažením, čo zaisťuje bezpečnosť nielen v domácnostiach, ale aj v priemyselných aplikáciách. S menovitou vypínacou schopnosťou 6 kA a menovitým prúdom 10 A je ideálnou voľbou pre široké spektrum elektrických zariadení.
Kľúčové vlastnosti:
Menovitý skratový prúd: 6 kA
Menovité napätie: 230-400 V
Počet pólov: 1pólový
Druh ochrany: IP 20
Technická špecifikácia:
Norma: PN-EN 60898-1
Frekvencia: 50.0 Hz
Hĺbka: 76.0 mm
Šírka: 17.5 mm
Výška: 82.0 mm