Istič Kanlux KMB6-C10/3 3P, C, 10 A, 6 kA
Č. výrobku: 5932644
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 5 ks okamžite k dispozícii
  • Menovitý prúd
    10 A
  • Menovité napätie
    230 V - 400 V
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Počet pólov
    3 póly
  • Šírka
    52,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hĺbka
    76 mm
  • Číslo artikla výrobcu
    23163
Preskočiť oblasť
Istič Kanlux KMB6-C10/3 3P, C, 10 A, 6 kA je spoľahlivým riešením pre elektrickú ochranu vo vašej domácnosti alebo kancelárii. Tento istič je navrhnutý tak, aby poskytoval bezpečné a efektívne použitie v rôznych aplikáciách. S jeho robustnou konštrukciou a kvalitnými materiálmi sa môžete spoľahnúť na dlhú životnosť a vysokú výkonnosť.
Kľúčové vlastnosti:
Menovitý skratový prúd: 6 kA (maximálna hodnota)
Druh ochrany: IP 20 (ochrana proti pevným telesám väčším ako 12,5 mm a proti vertikálne padajúcej vode)
Menovitý prúd: 10 A
Počet pólov: 3pólový
Technická špecifikácia:
Menovité izolačné napätie: 500 V
Rozsah okolitých teplôt: 5÷40 °C
Frekvencia: 50.0 Hz
Rozsah priemerov používaných vodičov: 1÷25 mm²