Istič Kanlux KMB6-C16/1 1P, C, 16 A, 6 kA
Č. výrobku: 5932630
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 58 ks okamžite k dispozícii
  • Elektro, Ulička 6
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Vyhotovenie
    Bezpečnostný vstávaný automat
  • Oblasť použitia
    Interiér
  • Použitie
    Zabezpečenie, Ochrana
  • Charakteristika spustenia
    C
  • Menovitý prúd
    16 A
  • Menovité napätie
    230 V - 400 V
  • Typ napätia
    AC
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Počet pólov
    1 pól
  • Druh ochrany
    IP 20
  • Druh montáže
    Zabudovanie rozvádzača
  • Šírka
    17,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hĺbka
    76 mm
  • Počet
    1 Kus
  • Menovitá spínacia schopnosť podľa EN 60898
    6 kA
  • Číslo artikla výrobcu
    23143
  • Farebný odtieň
    Sivá
  • EAN
Dátové listy
Popis
Preskočiť oblasť
Kľúčové vlastnosti:
Menovitý prúd: 16 A
Menovitá vypínacia schopnosť: 6 kA
Počet pólov: 1pólový
Druh montáže: Vstavba do rozvádzača na DIN lištu
Istič Kanlux KMB6-C16/1 je navrhnutý tak, aby spĺňal normy PN-EN 60898-1, čo zaručuje jeho vysokú kvalitu a spoľahlivosť. S rozsahom priemerov používaných vodičov od 1 do 25 mm² a prevádzkovým napätím 230-400 V je tento istič vhodný pre široké spektrum aplikácií.
Technická špecifikácia:
Menovité izolačné napätie: 500 V
trieda energetických obmedzení: 3
Rozsah okolitých teplôt: 5 až 40 °C
Frekvencia: 50.0 Hz
Vďaka svojmu kompaktnému dizajnu s hĺbkou 76 mm, výškou 82 mm a šírkou 17.5 mm sa istič ľahko inštaluje do štandardných rozvádzačov. Jeho stupeň ochrany IP 20 zabezpečuje, že je chránený proti pevným predmetom väčším ako 12,5 mm, čo je ideálne pre vnútorné použitie.