Istič Kanlux KMB6-C16/3 3P, C, 16 A, 6 kA
Č. výrobku: 5932641
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 10 ks okamžite k dispozícii
  • Menovitý prúd
    16 A
  • Menovité napätie
    230 V - 400 V
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Šírka
    52,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hĺbka
    76 mm
  • Číslo artikla výrobcu
    23154
Preskočiť oblasť
Kľúčové vlastnosti:
Menovitý prúd: 16 A
Menovitý skratový prúd: 6 kA
Počet pólov: 3
Druh montáže: Vstavba do rozvádzača na DIN lištu
Technická špecifikácia:
Menovité izolačné napätie: 500 V
Rozsah priemerov používaných vodičov: 1÷25 mm²
Rozsah okolitých teplôt: 5÷40 °C
Druh ochrany: IP 20
Vďaka svojmu kompaktnému dizajnu a vstavané hĺbke 76 mm je istič Kanlux KMB6-C16/3 ľahko inštalovateľný do štandardných rozvádzačov. Jeho prevádzkové napätie je 230-400 V a frekvencia 50 Hz, čo z neho robí univerzálnu voľbu pre rôzne aplikácie.