Istič Kanlux KMB6-C20/1 1P, C, 20 A, 6 kA
Č. výrobku: 5932633
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 13 ks okamžite k dispozícii
  • Menovitý prúd
    20 A
  • Menovité napätie
    230 V - 400 V
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Počet pólov
    1 pól
  • Šírka
    17,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hĺbka
    76 mm
  • Číslo artikla výrobcu
    23146
Preskočiť oblasť
Istič Kanlux KMB6-C20/1 je ideálnym riešením pre vašu elektrickú inštaláciu, poskytujúci bezpečnosť a spoľahlivosť v každom prostredí. Tento produkt je navrhnutý tak, aby spĺňal vysoké štandardy a požiadavky moderného používateľa. S menovitým prúdom 20 A a menovitým skratovým prúdom 6 kA je istič vhodný pre široké spektrum aplikácií.
Kľúčové vlastnosti:
Menovitý skratový prúd: 6000 A
Menovité napätie: 230-400 V
Počet pólov: 1pólový
Druh ochrany: IP 20
Technická špecifikácia:
Menovitý prúd: 20 A
Rozsah okolitých teplôt: 5÷40 °C
Druh montáže: Vstavba do rozvádzača na DIN lištu
Norma: PN-EN 60898-1
Istič Kanlux KMB6-C20/1 je navrhnutý pre zabezpečenie a ochranu elektrických obvodov. Jeho kompaktné rozmery (výška 82 mm, šírka 17,5 mm, hĺbka 76 mm) umožňujú jednoduchú inštaláciu do štandardných rozvádzačov. Tento istič je ideálny na použitie v domácnostiach, kanceláriách a ďalších komerčných priestoroch, kde je dôležitá ochrana pred preťažením a skratom.