Istič Kanlux KMB6-C20/3 3P, C, 20 A, 6 kA
Č. výrobku: 5932637
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 8 ks okamžite k dispozícii
  • Menovitý prúd
    20 A
  • Menovité napätie
    230 V - 400 V
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Počet pólov
    3 póly
  • Šírka
    52,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hĺbka
    76 mm
  • Číslo artikla výrobcu
    23150
Preskočiť oblasť
Istič Kanlux KMB6-C20/3 je navrhnutý tak, aby spĺňal vysoké štandardy bezpečnosti a spoľahlivosti. Jeho menovitý prúd činí 20 A a menovitý skratový prúd dosahuje 6 kA, čo zaisťuje efektívnu ochranu pred preťažením a skratmi. Tento istič je vhodný na montáž do rozvádzača na DIN lištu a je určený pre prevádzkové napätie 230-400 V.
Kľúčové vlastnosti:
Menovitý skratový prúd: 6 kA
Menovitý prúd: 20 A
Druh ochrany: IP 20 (ochrana proti dotyku a pevným telesám väčším ako 12,5 mm)
Počet pólov: 3-pólové
Technická špecifikácia:
Menovité izolačné napätie: 500 V
Rozsah okolitých teplôt: 5÷40 °C
Frekvencia: 50.0 Hz