Istič Kanlux KMB6-C25/1 1P, C, 25 A, 6 kA
Č. výrobku: 5932638
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 9 ks okamžite k dispozícii
  • Menovitý prúd
    25 A
  • Menovité napätie
    230 V - 400 V
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Počet pólov
    1 pól
  • Šírka
    17,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hĺbka
    76 mm
  • Číslo artikla výrobcu
    23151
Preskočiť oblasť
Záruka 5 rokov na tento výrobok zaručuje jeho kvalitu a spoľahlivosť. Istič Kanlux KMB6-C25/1 je vybavený menovitým prúdom 25 A a menovitým skratovým prúdom 6 kA, čo zaisťuje vysokú úroveň ochrany proti skratom a preťaženiu.
Kľúčové vlastnosti:
Menovitý skratový prúd: 6 kA
Menovitý prúd: 25 A
Počet pólov: 1pólový
Druh montáže: Vstavba do rozvádzača na DIN lištu
Technická špecifikácia:
Menovité napätie: 230-400 V
Rozsah okolitých teplôt: 5÷40 °C
Druh ochrany: IP 20
Frekvencia: 50.0 Hz
Istič Kanlux KMB6-C25/1 je navrhnutý podľa normy PN-EN 60898-1, čo zaručuje jeho vysokú kvalitu a bezpečnosť. Jeho kompaktné rozmery (výška 82 mm, šírka 17.5 mm, hĺbka 76 mm) umožňujú jednoduchú inštaláciu do štandardných rozvádzačov.