Istič Kanlux KMB6-C25/3 3P, C, 25 A, 6 kA
Č. výrobku: 5932635
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 5 ks okamžite k dispozícii
  • Menovitý prúd
    25 A
  • Menovité napätie
    230 V - 400 V
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Počet pólov
    3 póly
  • Šírka
    52,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hĺbka
    76 mm
  • Číslo artikla výrobcu
    23148
Kľúčové vlastnosti:
• Menovitý skratový prúd: 6 kA
• Menovitý prúd: 25 A
• Počet pólov: 3pólový
• Trieda energetických obmedzení: 3
Technická špecifikácia:
• Norm PN-EN 60898-1
• Rozsah priemerov používaných vodičov: 1÷25 mm²
• Rozsah okolitých teplôt: 5÷40 °C
• Frekvencia: 50.0 Hz