Kohútiková vaňová batéria RAV Slezák MORAVA RETRO čierna MK150.5/2CMAT
Č. výrobku: 10691078
  • Variant: Vaňová batéria s dvoma kohútikmi
  • Charakteristické znaky: Jednopáková zmiešavacia batéria
  • Systém odtoku: Bez odtokovej súpravy
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 5 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
  • Objednáme pre vás – vo vašej predajni.
  • Dodanie do cca 2-3 týždňov
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Armatúra
  • Vyhotovenie
    Kúpeľňová batéria
  • Variant
    Vaňová batéria s dvoma kohútikmi
  • Základná farba
    Čierna
  • Farebný odtieň
    Čierna
  • Povrch/povrchová úprava
    Matný
  • Výška
    1 006 mm
  • Šírka
    320 mm
  • Hĺbka
    0 mm
  • Charakteristické znaky
    Jednopáková zmiešavacia batéria
  • Perlátor/zmiešavacia tryska
    Bez perlátora
  • Systém odtoku
    Bez odtokovej súpravy
  • Druh montáže
    Stojanková montáž
  • Typ pripojenia
    Rozstup 150 mm