Kryt dátovej zásuvky ABB 5014A-A100 B Tango biely
- Druh výrobku: Kryt
- Číslo artikla výrobcu: 5014A-A100 B
- Druh montáže: Nástenné
- Dodanie do cca 1-2 prac. dní
- Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
- 10 ks okamžite k dispozícii
- Elektro, Ulička 7
Informácie o výrobku
- Druh výrobkuKryt
- SériaABB Tango
- Šírka66 mm
- Výška66 mm
- Hĺbka38,8 mm
- Druh montážeNástenné
- Druh ochranyIP 20
- Oblasť použitiaInteriér
- EAN8595017217661
Popis
Kľúčové vlastnosti:
• Moderný dizajn, ktorý sa hodí do rôznych interiérov
• Jednoduchá montáž na stenu
• Ochrana IP 20, vhodná pre vnútorné použitie
• Kompatibilný so sériou ABB Tango
Technická špecifikácia:
• Rozmery: 66 mm x 66 mm x 38.8 mm