Kryt vypínača ABB 3558A-A653 B Tango s priezorom biely
Č. výrobku: 4250489
  • Druh výrobku: Kryt
  • Číslo artikla výrobcu: 3558A-A653 B
  • Druh montáže: Podomietkové
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 21 ks okamžite k dispozícii
  • Elektro, Ulička 7
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Kryt
  • Séria
    ABB Tango
  • Číslo artikla výrobcu
    3558A-A653 B
  • Šírka
    65,3 mm
  • Výška
    65 mm
  • Hĺbka
    26 mm
  • Druh montáže
    Podomietkové
  • Druh ochrany
    IP 20
  • Oblasť použitia
    Interiér
  • EAN
Popis
Preskočiť oblasť
Kľúčové vlastnosti:
Moderný dizajn - Elegantná biela farba sa hodí do každého interiéru.
Priezor pre doutnavku - Umožňuje jednoduchú kontrolu stavu osvetlenia.
Podomítková inštalácia - Zabezpečuje jednoduchú a rýchlu montáž.
Ochrana IP 20 - Vhodné na použitie v interiéri.
Technická špecifikácia:
• Rozmery: 65.0 mm x 65.3 mm x 26.0 mm