Kryt vypínača ABB 3558A-A653 C Tango s priezorom slonová kosť
Č. výrobku: 5126012
  • Druh montáže: Podomietkové
  • Číslo artikla výrobcu: 3558A-A653 C
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
HORNBACH Bratislava - Ružinov
  • V súčasnosti nie je k dispozícii
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Kryt
  • Oblasť použitia
    Interiér
  • Šírka
    65,3 mm
  • Výška
    65 mm
  • Hĺbka
    26 mm