Kryt zaslepovací ABB 3902A-A001 B Tango biely
- Druh výrobku: Kryt
- Číslo artikla výrobcu: 3902A-A001 B
- Druh montáže: Nástenné
- Dodanie do cca 1-2 prac. dní
- Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
- 10 ks okamžite k dispozícii
- Elektro, Ulička 7
Informácie o výrobku
- Druh výrobkuKryt
- SériaABB Tango
- Šírka81 mm
- Výška81 mm
- Hĺbka16 mm
- Druh montážeNástenné
- Druh ochranyIP 20
- Oblasť použitiaInteriér
- Upozornenies upevňovacím strmeňom
- EAN2005127517002, 8595017219115
Popis
Kľúčové vlastnosti:
• Elegantný dizajn, ktorý sa hodí do každého interiéru
• Jednoduchá inštalácia, ktorá šetrí čas a úsilie
• Ochrana IP 20, zabezpečujúca bezpečnosť v interiéri
• Kompatibilita so sériou ABB Tango, čo uľahčuje výber ďalších komponentov
Tento kryt zaslepovací je súčasťou renomovanej série ABB Tango, ktorá je známa svojím moderným vzhľadom a vysokou kvalitou. Jeho biela farba prináša do priestoru sviežosť a čistotu, čo je ideálne pre akýkoľvek štýl interiéru. Vďaka svojim rozmerom 81 mm x 81 mm a hĺbke 16 mm sa ľahko integruje do existujúcich elektrických inštalácií.