Je Bratislava - Ružinov skutočne vaša predajňa?
Moje nákupné zoznamy 0 Košík
HORNBACH Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava - Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 15. 6. 2025 o 4:31. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Obrázok 1 z 1

Lepové doštičky žlté BIO ochrana stromov bioTomal 6 ks

8,39 €*/ ks
Č. výrobku: 8736970
  • Vyhotovenie: Doštička, Nástraha
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  •  
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 49 ks okamžite k dispozícii
  • Hnojivá / osivá, Vnútorná oblasť
Doručenie z predajne (od 29,95 €)
Rýchle doručenie po dohode

Informácie o výrobku

Preskočiť oblasť
  • Účinné látky
    Polyolefiny
  • Návod na použitie
    Spôsob aplikácie:<br />- lapače sa vešajú od začiatku zamekania a žltnutia plodov,<br />- fóliu treba zvinúť do tvaru valca lepidlom von,<br />- rozvešať rovnomerne po obvode koruny na východnú, južnú a západnú stranu,<br />- lapače je potrebné vymeniť za nové, keď sú silne pokryté hmyzom alebo nečistotou.<br />Umiestnenie:<br />2 lepové dosky na každý meter stromu.<br />Ak tieto lapáky nezviniete do trubice, sú vhodné aj na biologickú ochranu a signalizáciu napadnutia skleníkových kultúr molicami, voškami, smútivkami, mínerkami a strapkami.
  • Druh výrobku
    Biomechanická pasca, Ochranné prostriedky na rastliny
  • Vyhotovenie
    Doštička, Nástraha
  • Metóda
    Biotechnická metóda
  • Obsah
    6 Kus
  • Oblasť použitia
    Exteriér
  • Vhodné pre
    Lietajúci hmyz, Miesto použitia, Okrasná záhrada, Okrasné rastliny, Zelenina, Záhrada, Záhradný záhon, Úžitková záhrada
  • Obdobie používania
    -
  • EAN
    8588000722082

Popis

Preskočiť oblasť
Bio ochrana do ovocných stromov proti vrtivke čerešňovej.
Samičky vrtivky čerešňovej kladú vajíčka na žltnúce plody a vyhľadávajú zdroje nektáru – kvety. Láka ich žiarivá žltá farba. Žltá fólia je natretá nevysychavým lepidlom a odchytáva nalietavajúce muchy vrtivky čerešňovej.
Žiarivá farba týchto lapákov opticky láka dospelce vrtivky čerešňovej. Keďže vrtivky na lapáky nalietavajú predovšetkým zo spodnej strany, pred vyvesením vytvarujte lapáky podľa návodu do tvaru priestorového valca. Odchytom dospelcov vrtivky čerešňovej ešte pred nakladením vajíčok, výrazne znížite červivosť čerešní. Ak však tieto lapáky použijú aj Vaši susedia, bude celkový efekt tohto spôsobu ochrany vyšší.
Oblasť použitia:
Záhrady, čerešňové sady – vrtivka čerešňová

Bezpečnosť výrobku

Pre zodpovednosť za bezpečnosť výrobku pozrite .

Zákaznícke hodnotenia

Preskočiť oblasť

Hodnotenia môžu byť napísané aj od zákazníkov, ktorí tovar preukázateľne nepoužili alebo nekúpili.

hore