Masívna oceľová petlica RG.155.CRN dvojkĺbová, čierna
Č. výrobku: 12319614
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 8 ks okamžite k dispozícii
  • Šírka
    45,6 mm
  • Dĺžka
    155 mm
Preskočiť oblasť
Masívna dvojkĺbová oceľová petlica RG.155.CRN
• Montáž petlice pomocou skrytých vrutov a priechodných skrutiek
• Hrúbka petlice 2 mm, oko 5 mm. Dĺžka 155 mm