Nosná maska konektora ABB 5014A-B1017 Tango čierna
- Druh výrobku: Kryt
- Číslo artikla výrobcu: 5014A-B1017
- Druh montáže: Nástenné
- Dodanie do cca 1-2 prac. dní
- Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
- 5 ks okamžite k dispozícii
- Elektro, Ulička 7
Informácie o výrobku
- Druh výrobkuKryt
- SériaABB Tango
- Šírka58,1 mm
- Výška41,6 mm
- Hĺbka11,8 mm
- Druh montážeNástenné
- Druh ochranyIP 20
- Oblasť použitiaInteriér
- EAN8595017224355
Popis
Kľúčové vlastnosti:
• Dizajn a kvalita: Elegantné čierne prevedenie, ktoré sa hodí do rôznych interiérov.
• Druh montáže: Nástenné, čo uľahčuje inštaláciu.
• Druh ochrany: IP 20, zabezpečujúca ochranu proti pevným predmetom väčším ako 12,5 mm.
• Oblasť využitia: Určené pre interiérové aplikácie, ideálne pre domácnosti aj kancelárie.
Nosná maska konektora ABB 5014A-B1017 Tango je súčasťou renomovanej série ABB Tango, ktorá je známa svojím dôrazom na kvalitu a inovatívny dizajn. S rozmermi 41,6 mm na výšku, 58,1 mm na šírku a hĺbkou 11,8 mm sa ľahko prispôsobí vašim potrebám. Tento kryt je navrhnutý tak, aby splnil vysoké štandardy a poskytol spoľahlivú ochranu pre vaše elektrické komponenty.