Prenosný rozvádzač SEZ IP54 16A/5P/400V + 2x230V vývodka TVM-16
Č. výrobku: 10479227
  • Druh výrobku: Koncový kus
  • Oblasť použitia: Exteriér
  • Obsah: 1 Kus
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 3 ks okamžite k dispozícii
  • Elektro, Ulička 6
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Koncový kus
  • Oblasť použitia
    Exteriér
  • Obsah
    1 Kus
  • EAN
Popis
Preskočiť oblasť
Prenosný rozvádzač SEZ IP54 16A/5P/400V+2x230V Priechodka TVM-16
Kľúčové vlastnosti
• Odolnosť IP54 zaručuje ochranu pred prachom a striekajúcou vodou
• Možnosť pripojenia 400V a 230V zariadení
• Kompaktný a prenosný dizajn pre jednoduchú manipuláciu
• TVM-16 priechodka na bezpečné pripojenie kábla
Technické špecifikácie
• Napätie: 230/400V
• Súčasnosť: 16A