Prúdový chránič + istič KRO6-2/B10/30-A
Č. výrobku: 10625764
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 4 ks okamžite k dispozícii
  • Elektro, Ulička 6
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Vyhotovenie
    Bezpečnostný vstávaný automat, Prúdový chránič (RCD)
  • Oblasť použitia
    Interiér
  • Použitie
    Ochrana, Zabezpečenie
  • Charakteristika spustenia
    B
  • Menovitý prúd
    10 A
  • Menovité napätie
    230 V
  • Typ napätia
    AC
  • Chybný prúd (vymeriavací diferenčný prúd)
    30 mA
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Počet pólov
    2 póly
  • Druh ochrany
    IP 20
  • Druh montáže
    Zabudovanie rozvádzača
  • Šírka
    35 mm
  • Výška
    81 mm
  • Hĺbka
    75 mm
  • Počet
    1 Kus
  • Menovitá spínacia schopnosť podľa EN 60898
    6 kA
  • Číslo artikla výrobcu
    23214
  • Farebný odtieň
    Biela
  • EAN
Dátové listy
Popis
Preskočiť oblasť
Prúdový chránič + istič KRO6-2/B10/30-A od značky Ideal TS
Kľúčové vlastnosti:
Menovitý prúd: 10 A
Menovitá vypínacia schopnosť: 6 kA
Vymedzovací diferenčný prúd: 30 mA
Druh montáže: Vstavba do rozvádzača na DIN lištu
Technická špecifikácia:
Počet pólov: 2pólový
Menovité izolačné napätie: 400 V
Typ napätia: AC
Frekvencia: 50 Hz
S hĺbkou 75 mm, výškou 81 mm a šírkou 35 mm sa tento istič ľahko zmestí do štandardných rozvádzačov. Jeho ochranný stupeň IP 20 zabezpečuje, že je vhodný na použitie v suchých interiéroch.