Prúdový chránič Kanlux + istič KRO6-2/B16/30
Č. výrobku: 5932654
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 6 ks okamžite k dispozícii
  • Vyhotovenie
    Prúdový chránič (RCD), Bezpečnostný vstávaný automat
  • Použitie
    Zabezpečenie, Ochrana
  • Menovitý prúd
    16 A
  • Menovité napätie
    230 V
    30 mA
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Šírka
    35 mm
  • Výška
    81 mm
  • Hĺbka
    75 mm
  • Číslo artikla výrobcu
    23210
  • Farebný odtieň
    Sivá
Preskočiť oblasť
Kľúčové vlastnosti:
Záruka 5 rokov pre vašu kľudnú myseľ
• Menovitý prúd 16 A a menovitá vypínacia schopnosť 6 kA
• Vypínacia charakteristika B pre rýchlu reakciu na skraty
• Ochrana s IP 20, ideálna pre vnútorné použitie
Technická špecifikácia:
• Menovité izolačné napätie Ui [V]: 400
• Počet pólov: 2-pólové
• Vymedzovací diferenčný prúd: 30 mA
• Rozmery: výška 81 mm, šírka 35 mm, hĺbka 75 mm