Prúdový chránič Kanlux + istič KRO6-2/B25/30
Č. výrobku: 5932655
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 5 ks okamžite k dispozícii
  • Vyhotovenie
    Prúdový chránič (RCD), Bezpečnostný vstávaný automat
  • Použitie
    Zabezpečenie, Ochrana
  • Menovitý prúd
    25 A
  • Menovité napätie
    230 V
    30 mA
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Šírka
    35 mm
  • Výška
    81 mm
  • Hĺbka
    75 mm
  • Číslo artikla výrobcu
    23211
  • Farebný odtieň
    Sivá
Preskočiť oblasť
Kľúčové vlastnosti:
Menovitý prúd: 25 A
Menovitá vypínacia schopnosť: 6 kA
Vymedzovací diferenčný prúd: 30 mA
Druh montáže: Vstavba do rozvádzača na DIN lištu
Technická špecifikácia:
Menovité izolačné napätie: 400 V
Počet pólov: 2-pólové
Druh ochrany: IP 20
Frekvencia: 50.0 Hz
S hĺbkou 75 mm, výškou 81 mm a šírkou 35 mm sa prúdový chránič ľahko zmestí do štandardných rozvádzačov. Jeho robustná konštrukcia a kvalitné materiály zabezpečujú dlhú životnosť a spoľahlivý výkon.