Rámček ABB 3901A-B10 S2 Tango dymovo sivý
- Druh výrobku: Rám
- Číslo artikla výrobcu: 3901A-B10 S2
- Druh montáže: Nástenné
- Dodanie do cca 1-2 prac. dní
- Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
- 18 ks okamžite k dispozícii
- Elektro, Ulička 7
Informácie o výrobku
- Druh výrobkuRám
- SériaABB Tango
- Šírka81 mm
- Výška81 mm
- Hĺbka12 mm
- Druh montážeNástenné
- Druh ochranyIP 20
- Oblasť použitiaInteriér
- EAN8595017207181
Popis
Kľúčové vlastnosti:
• Moderný dizajn - Rámček v dymovo šedej farbe dodáva interiéru elegantný vzhľad.
• Jednoduchá montáž - Rámček je určený na nástennú montáž, čo zjednodušuje inštaláciu.
• Odolnosť - S krytím IP 20 je rámček odolný voči bežným podmienkam v interiéri.
Technická špecifikácia:
• Rozmery: 81 mm x 81 mm
• Hĺbka: 12 mm