Rámček ABB Tango 3901A-B40B štvornásobný biely
- Druh výrobku: Rám
- Číslo artikla výrobcu: 3901A-B40B
- Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
- 10 ks okamžite k dispozícii
- SériaABB Tango
- Šírka294 mm
- Výška81 mm
- Hĺbka11,5 mm
- Oblasť použitiaInteriér
- EAN8595017217265
Popis
Kľúčové vlastnosti:
• Štvorité prevedenie pre jednoduché usporiadanie elektrických príslušenstiev
• Elegantná biela farba pre dokonalé zladenie s interiérom
• IP 20 zabezpečuje ochranu proti pevným predmetom väčším ako 12,5 mm
• Jednoduchá montáž pre rýchle a bezproblémové umiestnenie na stenu
Technická špecifikácia:
• Dĺžka: 294 mm
• Výška: 81 mm
• Hĺbka: 11,5 mm