Schránka Yale YKB/200/CB2 na 20 kľúčov
Č. výrobku: 8766880
  • Vyhotovenie: Skrinka na kľúče
  • typ zámku: Kombinácia číselného zámku
  • bezpečnostný stupeň: -
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 4 ks okamžite k dispozícii
  • Železiarstvo, Ulička 12
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Skrinka
  • Vyhotovenie
    Skrinka na kľúče
  • Materiál
    Oceľový plech
  • typ zámku
    Kombinácia číselného zámku
  • Vonkajší rozmer šírka
    160 mm
  • bezpečnostný stupeň
  • počet kľúčov
    2 Kus
  • Oblasť použitia
    Interiér
  • Použitie
    Zabezpečenie
  • Vhodné pre
    Kľúče
  • Vhodné pre priestory
    Kancelária / ordinácia, Pracovňa, Obchodné priestory
  • Farebný odtieň
    Čierna
  • Vonkajší rozmer hĺbka
    80 mm
  • Vonkajšia výška
    200 mm