Stavebná vložka Euro Minus EM.20/20.NI Extra krátka, 4stavidlová
Č. výrobku: 10481266
  • Veľkosť: 21/21
  • Počet kľúčov: 3
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 3 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
  • Možno kúpiť online
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Cylindrická vložka
  • Veľkosť
    21/21
  • Materiál
    Mosadz
  • Oblasť použitia
  • Počet kľúčov
    3
  • EAN
Popis
Preskočiť oblasť
Stavebná vložka Euro Minus EM.20/20.NI
Extra krátka 4-stavidlová (pre stranu 20 mm) alebo 5-stavidlová (pre stranu od 25 mm) vložka.
Materiál vložky a kľúčov: mosadz
Povrchová úprava: matný nikel (NI)
Voľne kopírovateľný kľúč.
Balenie obsahuje: 3 ks kľúčov, 2 ks skrutiek 50 + 60 mm