Trezor Yale Value Alarmed YEC/200/DB1
Č. výrobku: 10452230
  • Vyhotovenie: Peňažný trezor
  • typ zámku: Kombinácia číselného zámku, Mechanický zámok na číselnú kombináciu
  • bezpečnostný stupeň: -
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 3 ks okamžite k dispozícii
  • Železiarstvo, Ulička 12
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Trezor
  • Vyhotovenie
    Peňažný trezor
  • Materiál
    Oceľový plech
  • typ zámku
    Kombinácia číselného zámku, Mechanický zámok na číselnú kombináciu
  • Vonkajší rozmer šírka
    310 mm
  • vnútorný rozmer - šírka
    300 mm
  • Vnútorný rozmer výška
    190 mm
  • vnútorný rozmer - hĺbka
    150 mm
  • Hmotnosť
    5,4 kg
  • objem
    8,6 l
  • bezpečnostný stupeň
  • protipožiarna ochrana
  • počet čapových uzáverov
    2 Kus
  • počet kľúčov
    2 Kus
  • Funkcie
    Vyvrtané otvory v zadnej stene, Prispôsobené pre upevnenie na stenu a podlahu
  • Možnosť použitia
    Šperk
  • hrúbka vnútorného plášťa
    1,5 mm
  • hrúbka vonkajšieho plášťa
    1,5 mm
  • hrúbka krídla dverí
    4 mm
  • Oblasť použitia
    Interiér
  • Použitie
    Zabezpečenie, Skladovanie, Zakladanie súborov
  • Vhodné pre
    Šperky, Peniaze, Kľúče, Dokumenty
  • Vhodné pre priestory
    Kancelárské / obchodné priestory, Pracovňa, V dome
  • Farebný odtieň
    Čierna
  • Možnosť súkromného poistenia
    Podľa dohody
  • Certifikované VSÖ
    Nie
  • Vonkajší rozmer hĺbka
    200 mm
  • hrúbka dverí
    4 mm
  • Vonkajšia výška
    200 mm