Trojrámček ABB 3901A-B30 B Tango biely
- Druh výrobku: Rám
- Číslo artikla výrobcu: 3901A-B30 B
- Druh montáže: Podomietkové
- Dodanie do cca 1-2 prac. dní
- Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
- 13 ks okamžite k dispozícii
- Elektro, Ulička 7
Informácie o výrobku
- Druh výrobkuRám
- SériaABB Tango
- Šírka223 mm
- Výška81 mm
- Hĺbka11,5 mm
- Druh montážePodomietkové
- Druh ochranyIP 20
- Oblasť použitiaInteriér
- EAN2004227237001, 8590543444116, 8595017209147, 8595017230370
Popis
Kľúčové vlastnosti:
• Dizajn: Moderný a elegantný vzhľad, ktorý sa hodí do každého interiéru
• Materiál: Kvalitný plast, ktorý zaručuje dlhú životnosť
• Ochrana: IP 20, vhodný na vnútorné použitie
• Rozmery: Výška 81.0 mm, Šírka 223.0 mm, Hĺbka 11.5 mm