Vypínač hlavný na DIN lištu Kanlux KMI-3/100A
Č. výrobku: 5932661
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 7 ks okamžite k dispozícii
  • Elektro, Ulička 6
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Vyhotovenie
    Hlavný spínač
  • Oblasť použitia
    Interiér
  • Použitie
    Zabezpečenie
  • Menovitý prúd
    100 A
  • Menovité napätie
    400 V
  • Typ napätia
    AC
  • Frekvencia
    50 Hz
  • Počet pólov
    3 póly
  • Druh ochrany
    IP 20
  • Druh montáže
    Zabudovanie rozvádzača
  • Šírka
    52,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hĺbka
    76 mm
  • Počet
    1 Kus
  • Číslo artikla výrobcu
    23235
  • Farebný odtieň
    Sivá
  • EAN
Popis
Preskočiť oblasť
Kľúčové vlastnosti:
Druh montáže: Vstavba do rozvádzača na DIN lištu
Druh ochrany: IP 20
Menovitý prúd: 100 A
Menovité napätie: 400 V
Technická špecifikácia:
Frekvencia: 50.0 Hz
Počet pólov: 3pólový
Vyhotovenie: Hlavný vypínač
Prevádzkové napätie: 400 V
S výškou 82 mm, šírkou 52.5 mm a hĺbkou 76 mm sa tento vypínač ľahko zmestí do štandardných rozvádzačov. Jeho konštrukcia zabezpečuje dlhú životnosť a bezproblémový chod. Vypínač je navrhnutý na jednoduchú inštaláciu a údržbu, čo ocení každý elektrikár.